Institutul Intercultural Timisoara


Stiri IIT prin RSSStiri IIT prin RSS
  Start | Despre noi | | Proiecte | Agenda | Resurse | Cursuri | Echipa | Contact
---------------------------------------------
Educație interculturală
---------------------------------------------
Relații interculturale
---------------------------------------------
Cetățenie democratică
---------------------------------------------
Tineret
---------------------------------------------
Cultură
---------------------------------------------
Cercetare
---------------------------------------------
Cooperare transfrontalieră
---------------------------------------------
Servicii
---------------------------------------------





Cauta

Bd. 16 Decembrie 1989 nr. 8,
300173 Timisoara
Romania
Tel/fax:
+ (40) 256 498457
iit@intercultural.ro
Echipa

Călin Rus
Călin Rus
Director
calin.rus@intercultural.ro 

Eugen Gherga
Eugen Gherga
Coordonator de proiecte
Senior Trainer
eugen.gherga@intercultural.ro 

Oana Neștian
Oana Neștian
Coordondator proiecte
oana.nestian@intercultural.ro
 

Romina Matei
Romina Matei
Coordonator proiecte
romina.matei@intercultural.ro 

Corina Răceanu
Corina Răceanu
Coordonator proiecte
corina.raceanu@intercultural.ro 

Oana Bajka
Oana Bajka
Coordonator proiecte
oana.bajka@intercultural.ro

Marcel Bajka
Marcel Bajka
Coordonator proiecte
marcel.bajka@intercultural.ro

Daniela Crăciun
Daniela Crăciun
Coordonator proiecte
daniela.craciun@intercultural.ro 

Alexandra Martin
Alexandra Martin
Delegat la misiunea UE în Georgia
alexandra.martin@intercultural.ro

Ramona Bălan
Ramona Bălan
Traducător
ramona.balan@intercultural.ro

Alexandra Conearic
Alexandra Conearic
Traducător
alexandra.conearic@intercultural.ro

Cristian Haita
Cristian Haita
Webmaster
puiu_haita@yahoo.com

< inapoi
Mar 2017 Aprilie 2017 May 2017
D
L
M
M
J
V
S
           
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
           
 
 




 
Copyright © 2012 Institutul Intercultural Timisoara. Toate drepturile rezervate.